Czarne i zmiana organizacji ruchu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rozpoczynają się prace przy przebudowie ul. Czarne w Wiśle. To duże i kosztowne przedsięwzięcie Powiatowego Zarządu Dróg w Cieszynie, związane też z trudnościami komunikacyjnymi i czasowymi zmianami organizacji ruchu.

Wisa Czarne 2

Remont ogółem obejmie odcinek o długości 2,9 km i kosztować będzie 17,7 mln zł. Planowany termin zakończenia zadania to koniec maja 2020r. Obecny etap realizowany będzie od obrębu skrzyżowania z drogą wojewódzką DW 942, na odc. ok. 1,4 km w kierunku zapory. Wykonawcą robót jest firma FBSerwis S.A. z Warszawy, a nadzór inwestorski sprawować będzie R.H.KONtrakt mgr inż. Rafał Heller ze Skoczowa.  

Od 5 kwietnia br. planowane jest wdrożenie tymczasowej zatwierdzonej organizacji ruchu. Ruch pojazdów odbywać się będzie wahadłowo i sterowany będzie za pomocą sygnalizacji świetlnej. Wykonawca apeluje do kierowców, aby stosowali się do wprowadzonych zmian.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę