Starostwo sprzedaje działki. Wciąż te same - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zarząd Powiatu Cieszyńskiego ogłosił przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa własności dwóch nieruchomości położonych w Cieszynie: zabudowanej oraz niezabudowanej działki.

Cieszyn Strostwo wydz. nierchomosci

Przedmiot aukcji stanowić będą dwie działki, będące dotąd w trwałym zarządzie Zespołu Szkół Technicznych im. Gwidona Langera. Cena wywoławcza to 500 tys. zł. To już druga próba sprzedaży tej nieruchomości. Poprzedni przetarg odbywał się w marcu. Wówczas cena wywoławcza wynosiła 560 tys. zł.

Działka 4/75 (0,27 ha) zabudowana jest budynkiem byłych warsztatów szkolnych oraz budynkiem magazynowym. Działka 4/66 (0,0125 ha) jest niezabudowana, znajduje się przy ul. Krzywej.

Przetarg odbędzie się 21 września o godz. 10.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Cieszynie przy ul. Bobreckiej 29 sala 202. Z dodatkowymi warunkami aukcji można zapoznać się w Wydziale Nieruchomości Starostwa – ul. Szeroka 13.

 

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę