Osiedlowa do remontu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj (28 maja) w Katowicach odbyło się uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie zadań z zakresu „Budowy lub modernizacji dróg lokalnych”. Środki pieniężne popłyną między innymi do Goleszowa.

Osiedlowa

Gmina Goleszów otrzymała środki finansowe na zadanie pn. „Przebudowę drogi gminnej ul. Osiedlowej w Goleszowie Równi wraz z odwodnieniem”. Dofinansowanie wyniesie około 1,35 mln zł. Zadanie obejmie m. in. wykonanie kanalizacji deszczowej, utwardzenie poboczy i wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na odcinku prawie 800 m. W chwili obecnej na ul. Osiedlowej w Goleszowie prowadzone są już roboty związane z tą inwestycją. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę