Przebudowa mostu w Ochabach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powiat Cieszyński rozpoczyna realizację zadania, polegającego na rozbiórce istniejącego i budowie nowego mostu nad rzeką Wisłą w Ochabach, w ciągu drogi powiatowej nr 2619 S wraz z budową obiektu tymczasowego.

Most Ochaby

Wykonawcą robót jest firma Mostmarpal Sp. z o.o. z Pietrzykowic, a Nadzór inwestorski sprawować będzie firma MOSTA Artur Cissarz z Radlina. W dniu 19 czerwca br. nastąpiło przekazanie placu budowy. Planowany termin zakończenia zadania to grudzień 2019r. Jednostką prowadzącą zadanie jest Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie.

Wybudowany zostanie nowy drogowy obiekt mostowy klasy A  o długości 72,90 m i szerokości 9,70 m (w tym jezdnia o szerokości 6,00 m i chodnik o szerokości 2,00 m). Wartość zadania wynosi ok. 7,7 mln zł, z czego 50% stanowić będzie dofinansowanie z budżetu Państwa ze środków rezerwy subwencji ogólnej, a wkład własny sfinansowany zostanie w równych częściach  z budżetu Powiatu i Miasta Skoczów.  

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę