Z nową pracownią komputerową w nowy rok szkolny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Dobra wiadomość dla uczniów Szkoły Podstawowej w Strumieniu – od września będą korzystać z gruntownie zmodernizowanej i odnowionej pracowni komputerowej.

Pracownia komputerowa

W Szkole Podstawowej w Strumieniu zakończył się remont pracowni komputerowej. Nie tylko wymieniono stary sprzęt i stare oprogramowania na nowe ale także  wyposażono pracownię w projektor multimedialny oraz ekran. Po modernizacji wszystkie komputery posiadają dostęp do stałego i szybkiego Internetu, a stanowisko pracy nauczyciela wzbogaciło się o drukarkę. Wymiana sprzętu i oprogramowania to nie wszystko – sala przeszła też malowanie. W odnowionej pracowni oprócz zajęć z informatyki będą się także odbywać lekcje z innych przedmiotów. Sala komputerowa służyć będzie również do prowadzenia kółek zainteresowań oraz dodatkowych zajęć pozalekcyjnych.

- Cieszę się z faktu, iż pracownia komputerowa została wyremontowana. Mam nadzieję, że po remoncie dzieci jak i nauczyciele będą korzystać z tej sali z przyjemnością, a nowe komputery oraz programy ułatwią młodym ludziom zdobywanie wiedzy. Koszt tego zadania to 42 tys. złmówi dyrektor Szkoły Podstawowej w Strumieniu Beata Greń.

W zeszłym roku Szkoła Podstawowa w Strumieniu oraz Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabłociu wzbogaciła się o tablice multimedialne, które pozwalają na uatrakcyjnianie zajęć. Rok wcześniej tablice zakupione zostały do Zespołu Szkół w Drogomyślu oraz Zespołu Szkół w Pruchnej.

Oprac. MG.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę