Minister z Bielska-Białej odwołany i ponownie powołany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś poznaliśmy zmiany w rządzie Mateusza Morawieckiego. W zdecydowanej większości to zmiany nazw resortów i przejścia pomiędzy stanowiskami. Jeden z takich transferów dotyczy posła z naszego regionu.

Puda Duda

 Prezydent Andrzej Duda na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego powołał Grzegorza Pudę na stanowisko ministra funduszy i polityki regionalnej. Ten ostatnio przez ostatni rok był ministrem rolnictwa i rozwoju wsi.

Grzegorz Puda (ur. 1982) w 2006 roku ukończył Akademię Rolniczą w Krakowie. Wtedy też został radnym PiS w w Bielsku-Białej. Samorządowcem był przez trzy kadencje, a od 2015 jest posłem. Do niedawna był wiceministrem  funduszy i polityki regionalnej, teraz czeka na niego teka ministra rolnictwa. W styczniu tego roku został pełnomocnikiem rządu ds. organizacji Światowego Forum Miejskiego w 2022. Według oświadczenia majątkowego posiada dwa samochody i jachtu typu Mors.

Udostępnij

0
-10
10
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę