Freddie Mercury na Rynku w Cieszynie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W piątek 5 lipca o godz. 21:30 Cieszyn zaprasza na Rynek, gdzie w roli głównej wystąpi Freddie Mercury z zespołem Queen. 

Choć tylko na ekranie, to i tak z pewnością nastrój towarzyszący projekcji będzie podobny do niejednego koncertu Queen. Wszyscy widzowie zostaną ugoszczeni na wygodnych pufach i leżakach, by wspólnie w pierwszy piątek lipca obejrzeć film “Bohemian Rhapsody”. To jednak dopiero początek - kino plenerowe na Rynku w Cieszynie będzie cieszyć oko w każdy piątek wakacji o godz. 21:30.

O filmie “Bohemian Rhapsody” według Twentieth Century Fox

Bohemian Rhapsody to ukłon w stronę zespołu Queen, ich muzyki oraz niezwykłego wokalisty Freddiego Mercury’ego. Freddie przeciwstawił się stereotypom, aby stać się jednym z najbardziej lubianych artystów na świecie. Film śledzi błyskawiczny rozwój zespołu poprzez ich kultowe piosenki i rewolucyjne brzmienie. Queen osiąga niezrównany sukces, ale w nieoczekiwanym obrocie Freddie, otoczony przez mroczniejsze wpływy, unika zespołu, dążąc do swojej solowej kariery. Bardzo jednak cierpi z powodu braku współpracy z Queen, więc ponownie łączy się ze swoimi kolegami, by wystąpić na Live Aid. Freddie dzielnie stawiając czoła diagnozie AIDS i przewodzi zespołowi w jednym z największych występów w historii muzyki rockowej. Queen cementuje spuściznę, która do dziś inspiruje outsiderów, marzycieli i melomanów. 

Oprac. MG.

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę