Sąd uwzględnił wnioski prokuratury. Areszt dla podejrzanych - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniu 19 grudnia 2019 r., w późnych godzinach wieczornych, Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej rozpoznał wnioski Prokuratora Okręgowego w Bielsku-Białej o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec trzech mężczyzn, którzy są podejrzani sprowadzenia pożaru i zawalenia się budynku w Szczyrku, w wyniku czego śmierć poniosło osiem osób.

Wyrok sadu

"Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej uwzględnił  złożone wnioski i zastosował wobec wszystkich trzech mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Dwóch z mężczyzn zostało aresztowanych na okres 3 miesięcy, a jeden na okres 1 miesiąca. Podstawę do ich aresztowania stanowiła obawa matactwa i zagrożenie surową karą pozbawienia wolności. Postanowienie jest wykonalne i mężczyźni zostali już przywiezieni do aresztu, ale nie jest prawomocne. Ewentualne zażalenia na te postanowienia będzie rozpoznawał Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej. " informuje rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej sędzia Jarosław Seblik.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę