Beskid Skoczów ofiarą pandemii - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W związku z trudną sytuacją finansową klub stanął przed koniecznością wycofania swojej drużyny z rozgrywek IV ligi piłki nożnej.

Beskid Skoczow

Dokładne powody takiej decyzji zostały przedstawione w komunikacie klubu:

 "W związku z sytuacją finansową, do jakiej doszło podczas pandemii koronawirusa COVID-19, Zarząd KP Beskid Skoczów został zmuszony do podjęcia bardzo trudnej decyzji odnośnie wycofania drużyny z rozgrywek IV ligi i zgłoszenia I drużyny seniorów do rozgrywek na szczeblu ligi okręgowej w sezonie 2020/2021. Zawieszenie działalności brygady klubowej pracującej w Teksid Iron Poland oraz zmniejszenie dochodów od reklamodawców spowodowało utracenie prawie wszystkich wpływów pozwalających na funkcjonowanie Klubu. Koszty niezbędne do gry w IV lidze znacząco przewyższają aktualne możliwości finansowe KP Beskid Skoczów. Nie chcąc doprowadzić do zadłużenia Zarząd zadecydował o grze na poziomie ligi okręgowej” – komunikuje prezes zarządu Ryszard Klaczak. 

Klub dziękuje jednocześnie zawodnikom, którzy w obecnej sytuacji zdezydowali się pozostać w klubie.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę