52. Dni Skoczowa - będzie się działo - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już po raz pięćdziesiąty drugi Skoczów zaprasza w swoje progi wszystkich mieszkańców i gości. Nie zabraknie znanych twarzy, pokazów i oczywiście konkursu na "Rzut beretem" który obchodzi swój XX jubileusz.

52. Dni Skoczowa

Dni Skoczowa w tym roku odbędą się od 7 do 9 czerwca i zapewnią wszystkim moc atrakcji.

Piątek - impreza dopiero się zaczyna

W piątek najważniejszym wydarzeniem będzie "Nocny rajd synchroniczny pojazdów zabytkowych", którego organizatorem jest Automobilklub Cieszyński oraz MCK "Integrator". Oprócz tego imprezami towarzyszącymi będą: Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna, pokazy i konkursy strażackie oraz Gala Zasłużonych dla miasta.

Sobota - największe gwiazdy

Drugi dzień ściągnie do Skoczowa największą ilość publiczności i to szczególnie wieczorem. O 19.00 wystąpi zespół Red Lips, ze swoim najpopularniejszym kawałkiem "To co na było", by o 21.00 ustąpić miejsca na scenie grupie De Mono. Zanim jednak oddamy się w wir koncertów, o 10.00  odbędzie się Finał Familijnego Festiwalu Piosenki, o 16.30 występy taneczne, a o 17.30 występ judoków.

Niedziela - czas się pożegnać

Na koniec trzydniowego maratonu atrakcji o 18.00 na scenie pojawi się Krzysztof Respondek, a o 20.00 da koncert Izabela Trojanowska. Nie zabraknie także występów tanecznych oraz projekcji filmów. Nie można także zapomnieć o już XX Mistrzostwach Skoczowa w Rzucie Beretem.

Oprac. MG.

Plakat Dni Skoczowa

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę