GOPR-owcy remontują stację na Klimczoku. Własnymi rękami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za nami pierwszy i najważniejszy etap remontu Stacji Ratunkowej na Klimczoku.

GOPR remont

Z uwagi na permanentny brak funduszy na ten cel, ratownicy SO Bielsko-Biała postanowili wziąć sprawy w swoje ręce (również dosłownie) i pozyskać niezbędne środki finansowe.

"Po ocenie najpilniejszych potrzeb i wykonaniu projektu modernizacji stacji (ratownik i architekt - Ryszard Głowacki), udało się pozyskać ogromne wsparcie sponsorów" - informują beskidzcy GOPR-owcy. 

"Podziękowania należą się również wszystkim ratownikom SO Bielsko-Biała zaangażowanym w akcję, za włożony trud i niemały wysiłek przy pracach remontowych. Przed nami sezon zimowy, w który wchodzimy z pewnym komfortem i ulgą, lecz także z nadzieją, że zapoczątkowane prace uda się kontynuować przy wsparciu życzliwych ludzi, firm i instytucji, gdyż do zrobienia jest wciąż niemało!" - dodają.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę