Akcja GOPR na Czantorii - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Niedziela była dniem wytężonej pracy dla ratowników beskidzkich.

gopr czqntoria

 O działaniach GOPR-u tego dnia w rejonie Babiej Góry pisaliśmy TUTAJ. Ruszyli z pomocą również w Beskidzie Śląskim, do urazu kończyny dolnej turystki znajdującej się na niebieskim szlaku w rejonie Wielkiej Czantorii. Na miejsce wyruszył zespół ze Szczyrku, który po dotarciu na szlak stwierdził złamanie nogi oraz hipotermię I stopnia. Kobieta została zaopatrzona i ewakuowana w miejsce przekazania jednostce Państwowego Ratownictwa Medycznego.

" Apelujemy o właściwe zachowanie się na drodze i udrażnianie przejazdu ratownikom jadącym na sygnale do wypadku. Dziękujemy wszystkim, którzy zdają sobie sprawę, jak ważny jest czas dotarcia do osoby poszkodowanej, zwłaszcza w warunkach zimowych." - przypomina Grupa Beskidzka GOPR

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę