Aparat PCR w Szpitalu Śląskim w Cieszynie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeszcze 13 marca 2020 r. starosta cieszyński Mieczysław Szczurek,  zdecydował się na zakup aparatu PCR dla Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Szpital slaski cieszyn

Pierwotnie do Cieszyna urządzenie miało dotrzeć do połowy kwietnia br.. Po nieoczekiwanej rezygnacji podwarszawskiej firmy medycznej Mieczysław Szczurek zaapelował do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w znalezieniu odpowiedniego sprzętu. 

- Udało się! Od wczoraj. 28.04.2020 r. aparat PCR jest już w Szpitalu Śląskim w Cieszynie!  Twa montaż oraz przeszkolenie personelu medycznego - mówi starosta. 

-Jeszcze raz gorąco dziękuję panu profesorowi Jakubowi Swadźbie za podjęcie rozmów, zrozumienie naszej trudnej sytuacji, okazaną pomoc, wsparcie oraz zaangażowanie.  To właśnie pan profesor zauważył, że sprzęt jest w naszym powiecie bardzo potrzebny i jak ważną rolę odgrywa Szpital Śląski w naszym regionie - dziękuje włodarz powiatu.

Przypomnijmy, że aparat PCR służy do wykonywania badań na obecność koronawirusa, wraz z zestawem do wykonywania oznaczeń w kierunku Covid-19.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę