Powiat Cieszyński w "zielonej strefie" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W czwartek, 20.08.2020 r. w godzinach popołudniowych Ministerstwo Zdrowia uaktualniło mapę powiatów objętych strefami "żółtą" oraz "czerwoną".

mapga strefy

Od piątku, 21.08.2020 r. powiat cieszyński nie został ujęty w żadnej z powyżej wymienionych, co oznacza, że w naszym powiecie przestają obowiązywać dodatkowe obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną.

- Ogromnie cieszę się faktem, że nasz Powiat znalazł się w tzw. zielonej strefie. Niewątpliwie jest to efekt odpowiedzialnego zachowania mieszkańców z terenu powiatu cieszyńskiego, którzy mają wielką świadomość poważnego zagrożenia, jakie niesie ze sobą pandemia koronawirusa. Co więcej, wszyscy bardzo  troszczą się o swoje zdrowie oraz bezpieczeństwo. Pamiętajcie, że jeszcze nie wygraliśmy walki z COVID-19, dlatego ponownie przypominam i proszę Was, o zachowywanie dystansu społecznego oraz zakładanie maseczek w przestrzeni publicznej. Jeżeli planujecie wyjazd do innego powiatu, który jest oznaczony jako „strefa czerwona” lub „żółta”, sprawdźcie, jakie tam aktualnie panują obostrzenia, byście mogli się do nich dostosować - mówi Mieczysław Szczurek, starosta cieszyński.

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę