Zmiana szefa komendy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie odbyła się uroczystość, podczas której szef cieszyńskich policjantów inspektor Jacek Bąk pożegnał się ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie i jednostką, którą dowodził przez ponad cztery lata.

poli cieszyn

Podczas uroczystości insp. Jacek Bąk dziękował wszystkim współpracownikom policjantkom, policjantom i pracownikom Policji za wsparcie i wkład w realizację zadań związanych z poprawą bezpieczeństwa na terenie powiatu. Dziękował też  za wyrozumiałość, wsparcie w trudnych chwilach, na które zawsze mógł liczyć ze strony swoich współpracowników. 

Inspektor Jacek Bąk w Policji służył od 1991 roku. Karierę zawodową rozpoczął w Jastrzębiu Zdroju, w plutonie patrolowym, skąd został awansowany do Zespołu Operacyjno-Dochodzeniowego. W 2005 roku w tej jednostce został mianowany Zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Rok później objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Skoczowie. Od tego czasu niezmiennie służył poprawie bezpieczeństwa na terenie powiatu cieszyńskiego. W 2007 roku został powołany na Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie. Po ośmiu latach, w maju 2015 roku został mianowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie. Zastąpił wówczas odchodzącego na emeryturę insp. Krzysztofa Chrobaka. Od teraz jest komendantem Straży Miejskiej w Cieszynie. 

W związku z zakończeniem służby w Policji przez insp. Jacka Bąka, wczoraj w katowickiej komendzie wojewódzkiej policji, odbyła się uroczystość związana m.in. ze zmianą na stanowisku komendanta cieszyńskiego garnizonu. Rozkazem personalnym z dnia 24 grudnia br. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński z dniem 3 stycznia 2020 roku powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie mł. insp. Jackowi Stelmachowi, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Żorach. Rozkaz nowemu komendantowi podczas oficjalnej uroczystości wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusz Krzystyniak.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę