Trójwieś i piłka nożna w walce z alkoholizmem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W Istebnej amatorzy piłki nożnej będą mogli się wykazać - przygotowywany jest projekt, który ma przeciwdziałać alkoholizmowi.

Mecz przeciwko alkoholizmowi - darmowy bank zdjec

Ruch, świeże powietrze i piłka nożna. Czy to wystarczające argumenty, aby przekonać społeczeństwo do aktywnego spędzania czasu i odłożenia używek? O tym dopiero się przekonamy, bo “UKS APN Istebna” wyszedł z nową inicjatywą. Chce zrzeszyć mieszkańców gminy podczas treningów, aby finalnie zakończyć akcję uroczystym meczem piłki nożnej. Pieniądze pozyskane na ten projekt obejmują kategorię: “Przeciwdziałania alkoholizmowi”.

“Chcemy spróbować uświadomić ludziom, że warto angażować się we własny rozwój osobowy i fizyczny poprzez aktywność, a nie poprzez “imprezy” integracyjne. - piszą inicjatorzy.

Łączny czas spędzony na boisku przewiduje się na 540 godzin, podczas których będzie mogło wykazać się 5 drużyn. Z dotacji klub ma otrzymać 1800 zł, a z innych źródeł 1200 zł.

Oprac. MG.

Udostępnij

3
+2
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę