Poradnia psychologiczna w Skoczowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Będzie się kogo poradzić w trudnej sytuacji. W Skoczowie, w ramach programu Centrów Zdrowia Psychicznego, udzielana będzie pomoc psychologiczna.

Poradnia Skoczow

Szpital Śląski w Cieszynie uruchomił nowy Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny w Skoczowie przy ul. Krzywej 4. 1 września szpital, jako jeden z 28 ośrodków w Polsce wszedł do pilotażowego programu Centrów Zdrowia Psychicznego. W Skoczowie pomoc udzielana będzie przez psychologów i pielęgniarkę psychiatryczną. Jej zakres zależy przede wszystkim od stanu psychicznego osoby zgłaszającej się. Czasem skończy się na jednorazowym spotkaniu, rozmowie czy wsparciu. Niekiedy wymagana będzie konsultacja psychiatryczna, co wiąże się z ustaleniem terminu wizyty u lekarza.

Dla kogo pomoc?

Program skierowany jest do osób pełnoletnich, obejmujący cały powiat cieszyński. Do punktu mogą zgłaszać się osoby, które chcą uzyskać fachową informację, dotyczącą leczenia lub potrzebują porady psychologicznej czy ustalenia ewentualnego leczenia psychiatrycznego. Punkt będzie działał w dni robocze od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 18.00. 

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę