Policjanci uratowali życie mężczyźnie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Czasem o czyimś życiu decydują sekundy. Skoczowscy policjanci wiedzieli, jak się zachować.

Komisariat Skoczow

Wczoraj po godz. 9.00 funkcjonariusze zauważyli na ul. Morcinka w Skoczowie stojący na drodze samochód, który utrudniał ruch. Pojazd znajdował się na środku drogi, miał włączony silnik, a wokół niego biegała zaniepokojona kobieta, która widząc policjantów natychmiast zwróciła się do nich o pomoc. Jak się okazało, za kierownicą siedział nieprzytomny mężczyzna, który nie reagował na żadne bodźce i miał wyraźne problemy z oddychaniem. Policjanci natychmiast zaczęli działać. Wyciągnęli 71-latka z samochodu, udrożnili drogi oddechowe i aż do przyjazdu ratowników pogotowia kontrolowali czynności życiowe. Poszkodowany był nadal nieprzytomny, ale już bez przeszkód oddychał. Dalszej pomocy udzielili ratownicy medyczni. 71-latek odzyskał później przytomność i po badaniach został zwolniony do domu. Tylko dzięki braku obojętności ze strony kobiety oraz szybkiej reakcji policjantów ze Skoczowa nie doszło do tragedii.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę