Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W zderzeniu motocykla i samochodu osobowego, zginął 23-letni kierowca jednośladu.

Wypadek motocyklista

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w sobotę około godz. 15.30 na „wiślance” w Ustroniu. Wstępne  ustalenia wskazują na to, że kierujący audi wyjeżdżając z ul. Brody w kierunku Skoczowa nie ustąpił pierwszeństwa  motocykliście, który jechał w kierunku Wisły. Niestety, w wyniku zderzenia pojazdów kierujący motocyklem zginął na miejscu. Czynności procesowe dotyczące tego tragicznego w skutkach zdarzenia prowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego i technik kryminalistyki. Na miejscu obecny był również  Prokurator Rejonowy. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniać będzie policyjne postępowanie.

Cieszyńska policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego, pieszych, rowerzystów i zmotoryzowanych o zachowanie wszelkich środków ostrożności na drodze, a w szczególności o przestrzeganie przepisów dotyczących ograniczeń prędkości, zachowanie rozwagi, stosowanie zasady ograniczonego zaufania w celu zwiększenia bezpieczeństwa własnego i innych. Dodatkowo pieszych, rowerzystów i motocyklistów niezmiennie nakłaniamy do zakładania kamizelek i elementów odblaskowych, i to nie tylko po zmroku i poza terenem zabudowanym.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę