Luterański chór na Dolnym Śląsku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Jaworzu podjęła się realizacji zamówienia publicznego pn. „Koncerty w najstarszych kościołach Dolnego Śląska”.

Chor jaworze

Chór parafialny w Jaworzu zgłosił swoją gotowość, aby zaprezentować najnowszy repertuar w 3 kościołach na Dolnym Śląsku: w Kościele Pokoju w Świdnicy, pw. Marii Panny w Legnicy oraz w Chróstniku. Aby promować tereny Cieszyna oraz tradycyjne stroje, grupa 45 chórzystów miałaby przedstawić utwory lokalnych artystów, m.in.: Stanisława Hadyny, Jana Sztwiertni i Jana Gawlasa. Trasa koncertowa ma odbyć się podczas weekendu majowego.

Oprac. MG

Udostępnij

6
+5
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę