Świńska grypa w bielskich szpitalach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Wstrzymano wizyty planowe i wprowadzono zakazy odwiedzin.

Onkologia1

 Beskidzkie Centrum Onkologii Szpital Miejski w Bielsku-Białej ogłosiło potwierdzenie trzech przypadków grypy AH1N1 w tej placówce.

„Ze względów epidemiologicznych i sanitarnych decyzją dyrektora Lecha Wędrychowicza wstrzymano możliwość odwiedzin na wybranych oddziałach szpitalnych.
W związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na infekcje grypowe, w tym grypę AH1N1 z dniem 01.02.2019 roku wprowadzono całkowity zakaz odwiedzin pacjentów Oddziału Kardiologii i Kardioonkologii oraz Oddziału Gastroenterologicznego z pododdziałem Chorób Wewnętrznych. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wstrzymano także przyjęcia planowe do Oddziału Kardiologii i Kardioonkologii. Od dnia 04.02.2019 ograniczono także odwiedziny do jednej osoby przy łóżku pacjenta w godzinach 16:00-18:00 w pozostałych oddziałach Szpitala.” - głosi komunikat BCO.

O podobnym problemie informował Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej jeszcze 29 stycznia. Tam również, w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na infekcje grypowe, w tym grypę AH1N1. Stwierdzono tam 14 przypadków świńskiej grypy. Z dniem 29 stycznia 2019 r. dyrektor Ryszard Batycki wprowadził  zakaz odwiedzin pacjentów Oddziału Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, a w pozostałych Oddziałach tut. Szpitala ograniczenie odwiedzin do 1 osoby odwiedzającej u pacjenta, w godzinach 16:00 – 18:00.

Udostępnij

4
+2
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę