Gmina planem filmowym i telewizyjnym - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na Budzinie oraz na ul. Zadni Gaj w Cisownicy, w gminie Goleszów kręcone były sceny do filmu „Legiony”. Wcześniej filmowców z tej samej produkcji można było spotkać w Cieszynie.

Gmina panem fim

Opowieść skupia się na bojowym czynie Legionów Polskich z lat 1914-1916, czyli od wymarszu z Oleandrów, aż po bitwę pod Kościuchnówką. Epilogiem są wydarzenia z listopada 1918.

Wśród aktorów, których mogliśmy spotkać na pod Tułem byli m.in. Sebastian Fabiański, Mirosław Baka, Grzegorz Małecki. Około 100 osób było zaangażowanych w przygotowanie i realizację cisownickich scen. Ekipa filmowa powróci do Cisownicy już wiosną, a premiera filmu przewidziana jest na jesień br.

Kilka tygodni wcześniej, w dzięgielowskim zamku, w tej samej gminie, kręcone były sceny do „Sanatorium miłości".  To nowy program typu reality show, który można już oglądać na antenie TVP.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę