Koncert i płyta na rzecz Jurka Steca - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na Markowych Szczawinach odbędzie się ciekawa imprezai. W akcję pomocy znanemu GOPR-owcowi, który znalazł się w potrzebie, zaangażowali się artyści.

Jurek stec 2

O trudnym położeniu Jerzego Steca i potrzebie pomocy mu pisaliśmy TUTAJ. Apel GOPR- Beskidy spotkał się z licznymi reakcjami. Pośród nich są dwie inicjatywy artystyczne.

Po 13 latach powróci zespół „U Pana Boga za piecem”. Zagra on koncert w Schronisku na Markowych Szczawinach. Koncert będzie biletowany - całkowity dochód ze sprzedaży biletu zostanie przeznaczony na rehabilitacje i leczenie ratownika Jerzego Steca. Bilety w cenie 20 zł można rezerwować pod nr 338775105 lub markowe.szczawiny@op.pl .

Jest i kolejna inicjatywa. Fundacja GOPR zaprasza do wzięcia udziału w licytacji płyty Macieja Miecznikowskiego pt. "Będzie z nami dobrze". Z tej sprzedaży również cały dochód zostanie przekazany na rehabilitację Jerzego Steca. Licytacja trwa do soboty 13 października. Szczegóły można znaleźć i złożyć swoje propozycje TUTAJ.

 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę